Özel İlke Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İlke Hastanesi, İstanbul ilimizin Bahçelievler ilçesinde bulunan Özel İlke Hastanesi ile ilgili detaylar. Yıldırımbeyazıt Cad. No:56 Yenibosna adresinde bulunan Özel İlke Hastanesi kurumuna 0 (212) 652-5200 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İlke Hastanesi Hakkında

Özel İlke Hastanesi ilkemiz insan diyerek yola çıkan, işinde uzman hekimlerin, sağlığı herkes için yaygınlaştırma ve mutluluğu çoğaltma misyonunun ürünüdür.

Tıbbın evrensel etik değerlerinden taviz vermeyen işinde uzman hekim kadrosuyla, 7 gün 24 saat Özel İlke Hastanesi yanı başınızda.

Özel İlke Hastanesi Bölümleri

Özel İlke Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel İlke Hastanesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel İlke Hastanesi Telefon Numarası

Özel İlke Hastanesi telefon numarası:  0 (212) 652-5200

  Kraliçe II. Elizabeth'ten Alman Başkanı Angela Merkel'e özle hediye!

Özel İlke Hastanesi Adresi

Özel İlke Hastanesi adresi: Zafer, Yıldırım Beyazıt Cd. No:56, 34194 Bahçelievler/İstanbul

Özel İlke Hastanesi Web Sitesi

Özel İlke Hastanesi resmi web sitesi: www.ilkehastanesi.com

Özel İlke Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel İlke Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku