Özel İnci Göz Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İnci Göz Hastanesi, Sakarya ilimizin Adapazarı ilçesinde bulunan Özel İnci Göz Hastanesi ile ilgili detaylar. Yenigün mah. Yeni Cami Bulvarı No:8 Adapazarı adresinde bulunan Özel İnci Göz Hastanesi kurumuna 0 (264) 281-9701 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İnci Göz Hastanesi Hakkında

İnci Göz Hastanesi, resmi olarak 2006 senesinde kurulmuş olmasına rağmen tarihçesi 2000 yılına dayanmaktadır. Hastanenin kurucu kadrosu uzun seneler Sakarya’da göz hekimi olarak çalışmıştır. Geçmişte yapılmış olan başarılı projelerden esinlenerek, sektörün ve Türkiye’nin şartlarını da göz önüne alarak, bilgi ve tecrübelerini paylaşmak üzere 2003 senesinde poliklinik olarak hizmet vermeye başlamışlardır.

2006 senesinin Temmuz ayında yeni binasında gerekli tüm izinleri tamamlayıp Dal Hastanesi olarak hizmetine devam etmiştir. İnci Göz Hastanesi’nin altı (6) poliklinik odası, on (10) hasta yatağı ve 3 ameliyathanesi mevcuttur. 3 kurucu hekimin girişimleri ile başlayan hizmet süreci genç dinamik bir kadro ile devam etmektedir.

En kaliteli hasta tatminiyetini sağlamak maksadıyla kurulan İnci Göz Hastanesi, kısa bir sürede bölgesinde göz hastalıkları alanında tanınmış ve oldukça önemli hasta portföyüne sahip olmuştur.

Özel İnci Göz Hastanesi Bölümleri

  • Dermatoloji (Cildiye)
  • Göz Hastalıkları
  • Mikrobiyoloji
  • Acil
  • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel İnci Göz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel İnci Göz Hastanesi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Bursa Göz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel İnci Göz Hastanesi Telefon Numarası

Özel İnci Göz Hastanesi telefon numarası:  0 (264) 281-9701

Özel İnci Göz Hastanesi Adresi

Özel İnci Göz Hastanesi adresi: Yenigün, Yeni Cami Blv. No:8, 54100 Adapazarı/Sakarya

Özel İnci Göz Hastanesi Web Sitesi

Özel İnci Göz Hastanesi resmi web sitesi: www.incigoz.com.tr

Özel İnci Göz Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel İnci Göz Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku