Özel İsa Alataş Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İsa Alataş Tıp Merkezi, Adana ilimizin Yüreğir ilçesinde bulunan Özel İsa Alataş Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Selahattin Eyyubi Mahallesi 75. Yıl Cumhuriyet Bulvarı No:5/A adresinde bulunan Özel İsa Alataş Tıp Merkezi kurumuna 0 (322) 329-1806 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İsa Alataş Tıp Merkezi Hakkında

Özel İsa Alataş Tıp Merkezi’nin Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapmış olduğu anlaşma çerçevesinde, SSK, Bağ-Kur, Devlet Memuru ve tüm emekliler, merkezimizin sunduğu sağlık hizmetlerinin tümünden, uygun koşullarda yararlanabilmektedirler.

İsa Alataş Tıp Merkezi Hastalıklara tanı koymada hekimlerin en büyük yardımcıları olan son teknolojiye sahip laboratuar ve radyoloji ünitelerine sahip Özel İsa Alataş Tıp Merkezi laboratuarında biyokimya ve hormon tetkikleri çalışılmaktadır. Radyoloji ünitesinde ise Bilgisayarlı Spiral Tomografi, 4 boyutlu ultrason, renkli doppler, panoromik diş röntgeni, kemik dansitometri, mamografi, ilaçlı film ve röntgen çekimleri yapılmaktadır.

Özel İsa Alataş Tıp Merkezi Bölümleri

Özel İsa Alataş Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel İsa Alataş Tıp Merkezi, Adana ili Yüreğir ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel İsa Alataş Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel İsa Alataş Tıp Merkezi telefon numarası: 0 (322) 329-1806

Özel İsa Alataş Tıp Merkezi Adresi

Özel İsa Alataş Tıp Merkezi adresi: Selahattin Eyyubi, 75. Yıl Cumhuriyet Blv. 5 A, 01240 Yüreğir/Adana

Özel İsa Alataş Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel İsa Alataş Tıp Merkezi resmi web sitesi: isaalatas.com

Özel İsa Alataş Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel İsa Alataş Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku