Özel Isparta Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Isparta Hastanesi, Isparta ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Isparta Hastanesi ile ilgili detaylar. İstanbul Cd. Eski Sanayi Mahallesi Altın Sk. No:16 adresinde bulunan Özel Isparta Hastanesi kurumuna 0 (246) 218-1919 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Isparta Hastanesi Hakkında

Çağdaş bir sağlık kuruluşu olan Isparta ve Göller yöresine hizmet veren bir hastane olarak, kuruluş felsefemizin özünde; insana ve halka hizmet anlayışı söz konusudur çünkü; saygı, sevgi ve şefkatin de, en az ilaç ve teknoloji kadar şifa verdiğine inanıyoruz. Hastanemiz Isparta ve Göller yöresinin ilk kurumsal hastanesi olup, yerel, ulusal ve uluslar arası (Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere) hastanelerle işbirliği içindedir. Özel Isparta Hastanemiz; tam donanımlı hizmet anlayışı içinde Göller yöresinin ilk ve gelişmiş bir birimi olan Tüp Bebek Merkezi ile de bölgesel ve ulusal düzeyde başarı oranı üst düzeyde sağlık hizmeti sağlamaktadır.

Özel Isparta Hastanesi Bölümleri

Özel Isparta Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Isparta Hastanesi, Isparta şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Mikro yeşiller nasıl yetiştirilir? Mikro filizler nedir? En kolay mikro yeşil yetiştirme

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Isparta Hastanesi Telefon Numarası

Özel Isparta Hastanesi telefon numarası:  0 (246) 218-1919

Özel Isparta Hastanesi Adresi

Özel Isparta Hastanesi adresi:  Sanayi, 32200 Isparta Merkez/Isparta

Özel Isparta Hastanesi Web Sitesi

Özel Isparta Hastanesi resmi web sitesi: www.ispartahastanesi.com.tr

Özel Isparta Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Isparta Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku