Özel İzmir Avrupa Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İzmir Avrupa Tıp Merkezi, İzmir ilimizin Karabağlar ilçesinde bulunan Özel İzmir Avrupa Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Yunus Emre, 4024. Sk. No:33 adresinde bulunan Özel İzmir Avrupa Tıp Merkezi kurumuna 0 (232) 253-4040 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İzmir Avrupa Tıp Merkezi Hakkında

2015 yılı Ocak ayında sağlık bakanlığının en son standartlarına uygun yapılandırılarak kurulmuş olup İzmir’in ilk B sınıfı tıp merkezi ünvanını almaya hak kazanarak hizmete açılmıştır.

Vizyonumuz, hasta tatminiyetinden ödün vermeden, kaliteli ve modern sağlık hizmetlerini üst düzeyde tutarak sağlık sektöründe hizmetlerimiz sürdürmektir.

Özel İzmir Avrupa Tıp Merkezi Bölümleri

Özel İzmir Avrupa Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel İzmir Avrupa Tıp Merkezi, İzmir ili Karabağlar ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel Estethica Levent Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İzmir Avrupa Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel İzmir Avrupa Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (232) 253-4040

Özel İzmir Avrupa Tıp Merkezi Adresi

Özel İzmir Avrupa Tıp Merkezi adresi: Yunus Emre, 4025. Sk. 38/A D:No:38 35130, 35130 Karabağlar/İzmir

Özel İzmir Avrupa Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel İzmir Avrupa Tıp Merkezi resmi web sitesi: avrupatipizmir.com

Özel İzmir Avrupa Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel İzmir Avrupa Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku