Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi, İzmir ilimizin Karabağlar ilçesinde bulunan Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. İnönü Cad. Basın Sitesi Mah. No:471/A adresinde bulunan Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi kurumuna 0 (232) 245-4540 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi Hakkında

2005 senesinde faaliyetine başlamış olan Özel Doğa Tıp Merkezi kısa bir sürede halkımızın sağlıkta vazgeçilmez adresi olmuştur. 2013 Mayısına kadar hizmetine devam etmiş, bu tarihten sonra geliştirilen yönetimi ile güler yüzlü hizmet anlayışı, işinde uzman uzman hekimleri ve halkımıza hasta haklarına saygı çerçevesinde hizmet etmeye devam etmektedir.

Yenilenen merkezimizde hizmet sunumunda en iyiye ulaşmak için yola koyulduk. Bu yolculukta ülkemiz sağlık sektöründeki kalite ve başarının artışına katkıda bulunmak en temel amaçlarımız içindedir.

Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi Bölümleri

Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi, İzmir ili Karabağlar ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (232) 245-4540

Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi Adresi

Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi adresi: Basın Sitesi, İnönü Cd. 471/A, 35000 Karabağlar/İzmir

Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.izmirdogatip.com

Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku