Özel Kaş Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Kaş Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Bağcılar ilçesinde bulunan Özel Kaş Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Güneşli Mah. Üsküp Cad. No:48 adresinde bulunan Özel Kaş Tıp Merkezi kurumuna 0 (212) 550-3721 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Kaş Tıp Merkezi Hakkında

1997 senesinde Güneşli bölgesinde hizmet vermeye başlayan merkezimiz, 2000 senesinde yeni adresine taşınarak Özel Kaş Polikliniği adını almış ve aile hekimliği sistemini benimsemiştir. 2005 senesinde verdiğimiz hizmetlere diş sağlığı ünitesi, lazer epilasyon, skleroterapi (varis nasıl tedavi edileceği) gibi yeni alanlar eklenmiştir.

2007 yılı başında özel dal merkezi ruhsatı alarak “Özel Kaş Aile Hekimliği Merkezi” adını, 2009 senesinde ise kadrosuna yeni uzman hekimler ekleyerek Özel Kaş Tıp Merkezi adını almış ve 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermeye başlamıştır. 2013 yılı başında ise yeni binamıza taşınarak tıbbi kadromuza yeni branşlar ve sağlık birimleri ekledik. Ameliyathaneler ve doğumhaneleri hizmete sokarak hastalarımıza daha kapsamlı ve kaliteli sağlık hizmeti sunmaya ve bu hizmeti her geçen gün arttırmaya devam etmekteuz. Merkezimizin SGK anlaşması mevcuttur.

Özel Kaş Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Kaş Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Kaş Tıp Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Kaş Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Kaş Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (212) 550-3721

Özel Kaş Tıp Merkezi Adresi

Özel Kaş Tıp Merkezi adresi:  Güneşli, Üsküp Cd No:48, 34212 Bağcılar/İstanbul

Özel Kaş Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Kaş Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.kastipmerkezi.com.tr

Özel Kaş Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Kaş Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku