Özel Kent Alsancak Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Kent Alsfakat Tıp Merkezi, İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Özel Kent Alsfakat Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Kıbrıs Şehitleri Cad. No:140 Alsfakat adresinde bulunan Özel Kent Alsfakat Tıp Merkezi kurumuna 0 (232) 488-2828 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Kent Alsfakat Tıp Merkezi Hakkında

Kent Hastanesi bünyesinde Nisan 2008’de açılan Kent Alsfakat Tıp Merkezi, kuruluşundan bugüne yalnızca poliklinik hizmetlerinin verildiği bir sağlık merkezi olmanın ötesine geçmiş, çeşitli branşlarda günübirlik ameliyatların yapılabildiği gündüz hastanesine dönüşmüştür.

Kent Alsfakat Tıp Merkezi, İzmir’in merkezindeki hayatın yoğun akışına tanık olan Alsfakat Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde 3000 m2’lik kapalı alanda çeşitli branşlarda poliklinikler, laboratuarlar, görüntüleme merkezi, 2 ameliyathane ve ameliyat öncesi ve sonrası dinlenme, gözlem odaları ile adeta “butik hastane” olarak hizmet vermektedir.

Özel sağlık sigortalı ve anlaşmalı kurum üyesi hastalar, Pazartesi-Cumartesi günleri 09:00 – 18.00 saatleri içinde Kent Alsfakat Tıp Merkezi’nde randevu ile muayene olabilmektedir.

Özel Kent Alsfakat Tıp Merkezi Bölümleri

  Özel Kızılaslan Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Kent Alsfakat Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Kent Alsfakat Tıp Merkezi, İzmir ili Konak ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Kent Alsfakat Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Kent Alsfakat Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (232) 488-2828

Özel Kent Alsfakat Tıp Merkezi Adresi

Özel Kent Alsfakat Tıp Merkezi adresi: Alsancak, Kıbrıs Şehitleri Cd. No:140, 35220 Konak/İzmir

Özel Kent Alsfakat Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Kent Alsfakat Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.kenttipmerkezi.com

Özel Kent Alsfakat Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Kent Alsfakat Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku