Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Bakırköy ilçesinde bulunan Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Zeytinlik Mah. Yakut Sok. No:19 adresinde bulunan Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi kurumuna 0 (212) 543-5252 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi Hakkında

Türk Kızılayı Bakırköy Şubesi; Kızılayımızın köklü bir geçmişe sahip olan şubeleri içinde bulunmaktadır. Kurulduğunda ufak bir poliklinik binasına sahip olan şube zaman içinde kıymetli yöneticilerin gayretleri ve kıymetli bağışçıların desteği ile günümüzde modern bir tıp merkezi halini almıştır. Şubemiz şuanda eski hizmet binası yıkılarak yerine kıymetli bağışçımız ve bunun yanı sıra yönetim kurulu üyemiz Ali Rıza Mete aracılığıyla yaptırılan yeni binasında Kızılay Bakırköy Niyazi Mete Ali Rıza Mete Tıp Merkezi adı ile hizmet vermektedir.

Tıp merkezimizde aşağı yukarı tüm branşlar bulunmakta olup, biyokimya laboratuarı, radyoloji ünitesi ve gastroentoloji üniteleri de hizmet vermektedir. Bağışçılarına ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara ücretsiz tedavi olanağı sağlayan merkezimiz, sosyal güvenlik kurumu ile de anlaşmalı olması aracılığıyla sigortalı hastalara da tedavi ve ilaç raporu konularında hizmet verebilmektedir.

Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (212) 543-5252

Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi Adresi

Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi adresi: Zeytinlik, Yakut Sk. No:19, 34140 Bakırköy/İstanbul

Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.kizilaysaglikgrubu.com

Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku