Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi, Konya ilimizin Selçuklu ilçesinde bulunan Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Feritpaşa Mah. İfa Sokak No:3/A adresinde bulunan Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (332) 238-4243 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi Hakkında

2007 senesinde Sağlık Bakanlığından ruhsatını alan diyaliz merkezimiz Bağ Kur. SSK, Emekli sandığı ve diğer kurumlarla anlaşmalarını tamamlamıştır. Tedavi salonları hastaların kolay taşınabilmesi için zemin kata ve daha ferah bir ortam sağlamak maksadıyla asmakat yüksekliğinde kurulmuştur. Diyaliz makineleri ve su sistemi günümüzde kullanılan en son teknoloji ile üretilen cihazlardan seçilmiştir. Hepatit için ayrı salon oluşturulmuş, bay, bayan, HBs ve HCV için dört ayrı wc ve lavabo yapılmış, ufak cerrahi müdahale ve acil müdahale için uygun bölümler dizayn edilmiştır. Hastalann beslenme İhtiyacı hiyjenik koşulları ve içeriği bilinmeyen merkez dışından hiçbir gıda getirilmeden diyatisyen konrolünde kendi mutfağında kendi personelinin ürettiği gıdalar ile karşılanmaktadır. Dört saaten süren tedavileri boyunca sıkılmamaları için gazete dergi televizyon internet gibi bir çok sosyal etkinliğin olanakları sağlanmıştır. Bütün bunların yanında hastayı kendi yakını gibi gören güler yüzlü hemşirelerin, işini seven, özverili gerektiğinde evine götürdüğü hastayı yatağına kadar taşıyan şoförleri, işine olduğu kadar hastalarıyla sohbete de zaman ayıran yardımcı personelleri ve hekimleri İle bir aile ortamı sağlanmıştır.

  Özel FMC Konya Ereğli Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

İşte Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezine Huzur isminin verilmesinin sebebi budur. Sorumlu Uzmanından yardımcı personeline kadar tüm çalışanları ve kurucuları hastaları ile birlikte bu ailenin birer ferdidir. Hastalarının sağlığını Ön planda tutan, yarışı etik sınırlarda yürüten, gücünü hastalarının mutluluğundan alan, tamamı yerli sermaye ile kurulmuş Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi Konya’mıza bu alanda en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiştir.

Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi, Konya ili Selçuklu ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (332) 238-4243

Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi Adresi:  Feritpaşa Mah. İfa Sokak No:3/A

Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.huzurdiyaliz.com

Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Konya Huzur Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku