Özel Lider Grup Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Lider Grup Tıp Merkezi, Ankara ilimizin Etimesgut ilçesinde bulunan Özel Lider Grup Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Topçu Mahallesi 1523. Sokak No:1 Elvankent adresinde bulunan Özel Lider Grup Tıp Merkezi kurumuna 0 (312) 261-0095 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Lider Grup Tıp Merkezi Hakkında

Lider Sağlık Grubu, 21. yüzyıla girerken, değişen sosyo ekonomik ve yaşam şekillerinin kaçınılmaz sonucu olarak Türk halkının onuruna yakışan ve hakettiği sağlık hizmetini, batı standartlarında sunma çabası ile yüksek teknolojiye sahip medikal ekipman ve donanımı, nitelikli ve işinde uzman tam gün çalışan uzman tıp adamları ve çağdaş tıp merkezi yönetim sistemiyle, güvenilir, prensiplerine bağlı, prestijli, kurumsallaşma sürecini tamamlamakta olan bir işletme haline gelmiştir.

Tüm bölümlerimiz Elvankent’teki binamızda hizmet vermektedir. Bölümler arası bina ziyareti yoktur. Hizmet aldığınız personelimizden 08:00-24:00 saatleri içinde telefon ile destek alabilirsiniz. Uzman kadromuzdan tek bir telefon ile en yakın tarihe randevu alıp, tedavinize başlayabilirsiniz.

Özel Lider Grup Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Lider Grup Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Lider Grup Tıp Merkezi, Ankara ili Etimesgut ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Lider Grup Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Lider Grup Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (312) 261-0095

Özel Lider Grup Tıp Merkezi Adresi

Özel Lider Grup Tıp Merkezi  adresi: Topçu, 1523. Sk. No:1, 06790 Etimesgut/Ankara

Özel Lider Grup Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Lider Grup Tıp Merkezi  resmi web sitesi: www.öndertipmerkezi.com.tr

Özel Lider Grup Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Lider Grup Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku