Özel Mamer Cerrahi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Mamer Cerrahi Merkezi, Bursa ilimizin Osmangazi ilçesinde bulunan Özel Mamer Cerrahi Merkezi ile ilgili detaylar. Bağlarbaşı Mah. Harran Sokak No:36 adresinde bulunan Özel Mamer Cerrahi Merkezi kurumuna 0 (224) 241-6565 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Mamer Cerrahi Merkezi Hakkında

Özel Mamer Cerrahi Dal Merkezi 1996 senesinden bu yana cerrahi ve onkolojik hastalıkların tanı ve nasıl tedavi edileceği alanında hizmet vermektedir. Merkezimizde alanında işinde uzman dört genel cerrahi uzmanı, cerrahi onkoloji uzmanı, radyolog ve anestezi uzmanı hizmet vermektedir.

Çalışma prensipleri uluslar arası cerrahi kliniği şartlarına uygun olarak düzenlenmiştir. Gerekli tetkikler hemen yapılmakta ve değerlendirilmekte, gerektiğinde biyopsiler aynı anda yapılarak zaman kayıpları engellenmektedir. Ameliyatların çoğu kendi kurumuzda yapılmakta, aynı gün yahut bir gün içinde hastalarımız taburcu edilmektedir. Büyük ameliyatlar ise anlaşmalı hastanelerde yapılmaktadır.

Özel Mamer Cerrahi Merkezi Bölümleri

Özel Mamer Cerrahi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Mamer Cerrahi Merkezi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel İsa Alataş Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Mamer Cerrahi Merkezi Telefon Numarası

Özel Mamer Cerrahi Merkezi telefon numarası: 0 (224) 241-6565

Özel Mamer Cerrahi Merkezi Adresi

Özel Mamer Cerrahi Merkezi adresi: Bağlarbaşı Mah, Harran Sk. No:36, 16160 Osmangazi/Bursa

Özel Mamer Cerrahi Merkezi Web Sitesi

Özel Mamer Cerrahi Merkezi resmi web sitesi: www.mamer.com.tr

Özel Mamer Cerrahi Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Mamer Cerrahi Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku