Özel Marash Life Hospital Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Marash Life Hospital Hastanesi, Kahramanmaraş ilimizin Onikişubat ilçesinde bulunan Özel Marash Life Hospital Hastanesi ile ilgili detaylar. Hastaneler Cad. Eski Maremar Binası adresinde bulunan Özel Marash Life Hospital Hastanesi kurumuna 0 (344) 225-9595 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Marash Life Hospital Hastanesi Hakkında

Hastanemiz, Maremar Sağlık Hizmetleri AŞ. sahipliğinde 05/08/2013 tarihinde Sağlık Bakanlığımızdan ruhsatlandırılarak Marash Life Hospital ismiyle hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemiz kalite politikamız kapsamı içinde alanında güvenilir olmak için, ileri teknoloji ve bilgi olanaklarını sürekli olarak takip eden, hastaları aracılığıyla tercih edilen; Kurumsal hastane anlayışı ile primer (birincil) sağlık kuruluşu olma yolunda ilerlemeyi hedeflemektedir.

Yenilikçi, insana saygılı, kaliteli hizmeti kendine ilke edinmiş yönetim kadrosu ve personeli ile, sağlık sektöründeki başarılarla dolu macerasıne 2013 senesinde yoğun bakım üniteleri, yeni ameliyathaneleri, rahat hasta odaları ve yenilenmiş poliklinikleri ve doktor kadrosu ile hastane statüsünde sürecektir.

Özel Marash Life Hospital Hastanesi Bölümleri

Özel Marash Life Hospital Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Marash Life Hospital Hastanesi, Kahramanmaraş ili Onikişubat ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel ElitPark Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Marash Life Hospital Hastanesi Telefon Numarası

Özel Marash Life Hospital Hastanesi telefon numarası:  0 (344) 225-9595

Özel Marash Life Hospital Hastanesi Adresi

Özel Marash Life Hospital Hastanesi adresi: Yörük Selim Mahallesi,, Oniki Şubat Caddesi No:11, 46100 Merkez/Onikişubat/Kahramanmaraş

Özel Marash Life Hospital Hastanesi Web Sitesi

Özel Marash Life Hospital Hastanesi resmi web sitesi: marashlife.com

Özel Marash Life Hospital Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Marash Life Hospital Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku