Özel Me-Di Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Me-Di Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Merkezi, İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Özel Me-Di Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Merkezi ile ilgili detaylar. Hakkı Yeten cad. Doğu İş Merkezi No:15/2 adresinde bulunan Özel Me-Di Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Merkezi kurumuna 0 (212) 296-8268 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Me-Di Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Merkezi Hakkında

Özel Me-Di Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Me-Di Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Merkezi, İstanbul ili Şişli ilçesinde kulak burun boğaz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için Özel Me-Di Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Me-Di Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası

Özel Me-Di Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Merkezi telefon numarası:  0 (212) 296-8268

Özel Me-Di Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Merkezi Adresi

Özel Me-Di Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Merkezi adresi: Teşvikiye, Hakkı Yeten Cad. Doğu İş Merkezi 15/2, 34365 Şişli/İstanbul

Özel Me-Di Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Merkezi Web Sitesi

Özel Me-Di Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Merkezi resmi web sitesi: www.me-di.com.tr

  Özel Ento Kulak Burun Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Me-Di Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Me-Di Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku