Özel Median Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Median Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Bahçelievler ilçesinde bulunan Özel Median Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Mustafa Kemalpaşa Cd. Nevruz Sk. No:2 Soğanlı adresinde bulunan Özel Median Tıp Merkezi kurumuna 0 (212) 641-6600 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Median Tıp Merkezi Hakkında

1997 senesinde Yenibosna’da faaliyete başlayan Median Tıp Merkezi, daha nitelikli bir hizmet vermek maksadıyla 2009 Nisan ayından ibu yana Soğanlı – Bahçelievler’deki mevcut binasında faaliyet göstermeye başlamıştır. Tıp Merkezimiz ortalama 2000 m2’lik kapalı alan üzerinde hizmet verilmekte olup, modern bir iç mekana sahiptir. Tıp Merkezimiz, ülkeler arası kalite standartlarına uygunluğu, ileri düzey teknolojik donanımı, en üst düzeyde steril koşulları, işlevsel, güvenli, rahat ortamı ile fiziksel bir müthişlik içindedir.

Seçkin doktorlarımız ve laboratuar ekibimiz, hemşirelerimiz, eğitimli ve profesyonel kadromuz ile tüm gayretimiz sizlere müthişi yaşatabilmektir. Süreç içinde Cerrahi merkez olma, Cerrahi Tıp Merkezine dönüşme baştan beri en büyük amaçlarımızdan birisiydi. Nitekim ameliyathanemizin teknik ve fiziki koşullarını tamamlayarak uygunluk belgesi alındı. Biz de böyle bir merkez oluşturmuş olmaktan dolayı mutluluk duymaktayız. Median Tıp Merkezi, Sağlık İşletmecileri Derneği (SABİR) üyesidir.

Özel Median Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Median Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Median Tıp Merkezi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Median Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Median Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (212) 641-6600

Özel Median Tıp Merkezi Adresi

Özel Median Tıp Merkezi adresi:  Mustafa Kemalpaşa Cd. Nevruz Sk. No:2 Soğanlı

Özel Median Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Median Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.medianhastanesi.com

Özel Median Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Median Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku