Özel Medicabil Yıldırım Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Medicabil Yıldırım Cerrahi Tıp Merkezi, Bursa ilimizin Yıldırım ilçesinde bulunan Özel Medicabil Yıldırım Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Ankara Yolu Cad. No: 324-1 adresinde bulunan Özel Medicabil Yıldırım Cerrahi Tıp Merkezi kurumuna 4448112 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Medicabil Yıldırım Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında

2017 senesinde hizmete giren Özel Medicabil Cerrahi Tıp Merkezi toplam 5 bin metrekare kapalı alanda, 14 yatak kapasitesi, 2 ameliyathane, 17 poliklinik ve 100 personel ile acil başta olmak üzere 9 branşta hizmet vermektedir. Medicabil, Özel Medicabil Hastanesi ve Özel Medicabil Evde Bakım Merkezi ile vermekte olduğu sağlık hizmetine, yeni yatırımı olan ve hasta kabulüne başladığı Özel Medicabil Yıldırım Cerrahi Tıp Merkezi ile devam etmektedir.

Özel Medicabil Yıldırım Cerrahi Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Medicabil Yıldırım Cerrahi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Medicabil Yıldırım Cerrahi Tıp Merkezi, Bursa ili Yıldırım ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Medicabil Yıldırım Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Medicabil Yıldırım Cerrahi Tıp Merkezi telefon numarası:  4448112

Özel Medicabil Yıldırım Cerrahi Tıp Merkezi Adresi

Özel Medicabil Yıldırım Cerrahi Tıp Merkezi adresi:  Arabayatağı, Mimar Sinan Cd. No:4, 16310 Yıldırım/Bursa

Özel Medicabil Yıldırım Cerrahi Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Medicabil Yıldırım Cerrahi Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.medicabil.com

Özel Medicabil Yıldırım Cerrahi Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Medicabil Yıldırım Cerrahi Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku