Özel Medical Park Batman Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Medical Park Batman Hastanesi, Batman ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Medical Park Batman Hastanesi ile ilgili detaylar. Atatürk Bulvarı No:141 Batman adresinde bulunan Özel Medical Park Batman Hastanesi kurumuna 0 (488) 213-4444 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Medical Park Batman Hastanesi Hakkında

Mart 2007’de ISO 9001:2000 kalite sertifikasını alan hastane, hasta konforunu ve tatminiyetini daima en üst düzeyde tutuyor. Medical Park Batman Hastanesi, 2007 yılı içinde 353510 ve 2008’de 434228 hasta ile Türkiye’de en fazla hasta kabul eden özel hastane olma özelliğini de taşıyor.

Medical Park Batman Hastanesi; son teknolojik cihazlarla donatılmış Genel ve Yenidoğan Yoğun Bakım Üniteleri, laminer flow ile hepa filtreli tam steril havalandırma sistemli ameliyathaneleri, işinde uzman hekim ve hemşire kadrosuyla, ülkeler arası standartlarda sağlık hizmeti sunuyor.

Medical Park Batman Hastanesi, 121 hasta yatağı, 5 ameliyathane, 15 yoğun bakım yatağı, 29, yeni doğan küvöz, 35’ten fazla uzman ve akademisyen hekim kadrosuyla 22 ana branşta hizmet vermekte.

Özel Medical Park Batman Hastanesi Bölümleri

  Özel Medstar Antalya Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Medical Park Batman Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Medical Park Batman Hastanesi, Batman şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Medical Park Batman Hastanesi Telefon Numarası

Özel Medical Park Batman Hastanesi telefon numarası:  0 (488) 213-4444

Özel Medical Park Batman Hastanesi Adresi

Özel Medical Park Batman Hastanesi adresi:  Ziyagökalp, Atatürk Blv. No: 141, 72060 Batman Merkez/Batman

Özel Medical Park Batman Hastanesi Web Sitesi

Özel Medical Park Batman Hastanesi resmi web sitesi: www.medicalpark.com.tr

Özel Medical Park Batman Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Medical Park Batman Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku