Özel Medicana Avcılar Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Medicana Avcılar Hastanesi, İstanbul ilimizin Avcılar ilçesinde bulunan Özel Medicana Avcılar Hastanesi ile ilgili detaylar. Merkez Mah. Şamlı Sok. No:32 adresinde bulunan Özel Medicana Avcılar Hastanesi kurumuna 0 (212) 695-4830 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Medicana Avcılar Hastanesi Hakkında

Özel Avcılar Medicana Hastanesi 1996 senesinde kuruldu. Toplam 9000 metrekare kapalı alana sahip olan Medicana Avcılar Hastanesinin toplam yatak kapasitesi 60 adettir. Tüm güncel ihtiyaç ve teknolojileri içeren 4 adet tam teşekküllü ameliyathane, toplam 9 yataklı yoğun bakım ünitesi, 40+4 makinesiyle ve 180 hasta kapasiteli diyaliz ünitesi’nin bunun yanında, 3 adet süit ve 3 adet yarı süit oda bulunmaktadır.

Tüm Medicana Hastanelerinde olduğu gibi bu hastanemizde de bütün hasta kayıtları ve diğer tıbbi veriler gelişmiş bilgisayar sistemleri ve yazılımlarla takip edilmektedir.

Özel Medicana Avcılar Hastanesi Bölümleri

Özel Medicana Avcılar Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Medicana Avcılar Hastanesi, İstanbul ili Avcılar ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Opera Yaşam Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Medicana Avcılar Hastanesi Telefon Numarası

Özel Medicana Avcılar Hastanesi telefon numarası:  0 (212) 695-4830

Özel Medicana Avcılar Hastanesi Adresi

Özel Medicana Avcılar Hastanesi adresi: Merkez, Marmara Cd, Şamlı Sk. No:32, 34310, Avcılar/İstanbul

Özel Medicana Avcılar Hastanesi Web Sitesi

Özel Medicana Avcılar Hastanesi resmi web sitesi: www.medicana.com.tr

Özel Medicana Avcılar Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Medicana Avcılar Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku