Özel Medifema Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Medifema Hastanesi, İzmir ilimizin Torbalı ilçesinde bulunan Özel Medifema Hastanesi ile ilgili detaylar. Mustafa Kemalpaşa Mah. Kocatepe Cad. No:1 Ayrancılar adresinde bulunan Özel Medifema Hastanesi kurumuna 0 (232) 854-1854 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Medifema Hastanesi Hakkında

zel Medifema Hastanesi, 1 Nisan 2013 tarihinde Özel Buca Doruk Tıp Merkezi ve Ömür Tıp Merkezinin ortaklığı ile hasta kabulüne başlamıştır. Toplamda 11. 000 metrekare alana kurulmuş olan hastanemizin, mimarisi, teknolojik alt yapısı, özel birimleri ve işinde uzman uzman kişilerıyla, sağlık sektöründe Türkiye’nin dünya ile yarıştığının bir ispatı olan Özel Medifema hastanesi sağlık alanında sunduğu A sınıfı hizmet değeriyle yenilikçi ve sürekli olarak kendini geliştiren bir hastenedir. 78 yatak kapasitesine sahip, tüm odaları gün ışığı alan, hasta ve refekatçisinin ihtiyaçları düşünülerek en modern biçimde düzenlenmiş olan hastanemiz, renkleri, peyzajı ve iç mimarisi ile hastaları alışık oldukları hastane ortamından çok adeta 5 yıldızlı bir otel hizmeti sağlamaktadır.

Özel Medifema Hastanesi Bölümleri

Özel Medifema Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Medifema Hastanesi, İzmir ili Torbalı ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Sezar Hospital Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Medifema Hastanesi Telefon Numarası

Özel Medifema Hastanesi telefon numarası:  0 (232) 854-1854

Özel Medifema Hastanesi Adresi

Özel Medifema Hastanesi adresi: Ayrancılar Mah, Kocatepe Cd. No.1, 35860 Torbalı/İzmir

Özel Medifema Hastanesi Web Sitesi

Özel Medifema Hastanesi resmi web sitesi: www.medifema.com.tr

Özel Medifema Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Medifema Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku