Özel Memorial Dicle Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Memorial Dicle Hastanesi, Diyarbakır ilimizin Kayapınar ilçesinde bulunan Özel Memorial Dicle Hastanesi ile ilgili detaylar. Urfa Yolu 3. Km. 507. Sk. No:150 adresinde bulunan Özel Memorial Dicle Hastanesi kurumuna 0 (412) 241-4700 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Memorial Dicle Hastanesi Hakkında

Memorial Sağlık Grubu, dünya standartlarındaki sağlık hizmetini Diyarbakır’daki ikinci adresi olan Memorial Dicle Hastanesi ile de sunmaya başladı.

Memorial Diyarbakır Hastanesi’nden sonra Memorial’in şehirdeki ikinci hastanesi olan Memorial Dicle Hastanesi; alanında uzman hekimlerden oluşan akademik kadrosu, modern tanı ve tedavi üniteleri, teknolojik donanımı, hasta konforuna uygun mimarisi ile yalnızca Diyarbakır’a değil, tüm bölgeye hizmet verecek biçimde tasarlandı.

21 bin metrekarelik kapalı alan üzerinde kurulan Memorial Dicle Hastanesi, 250 kişilik medikal ve idari kadrosu ile hizmet vermektedir. 138 yatak kapasiteli hastanede; 9 ameliyathane, 26 yenidoğan yoğun bakım, 23 genel yoğun bakım, 12 kardiyoloji ile kalp- damar cerrahisi yoğun bakım, 5 çocuk yoğun bakım olmak üzere toplam 66 yoğun bakım yatağı bulunmaktadır. Poliklinik alanları, hasta odaları, rahat süit odaları, çocuk oyun alanları ve engelli hastaların gereksinimlerine özel düzenlenmiş bölümleri ile Memorial Dicle Hastanesi ileri tıp mimarisine sahiptir.

Urfa yolu üzerinde bulunan Memorial Dicle Hastanesi, merkezi konumu yönünden çevre illerden ve yurtdışından gelen hastaların son derece sorunsuz bir biçimde ulaşabileceği stratejik bir noktada bulunmaktadır.

Memorial Dicle Hastanesi de Memorial Diyarbakır Hastanesi’nde olduğu gibi tüm branşlarda SGK anlaşmalı olarak; SSK, Emekli Sandığı, Bağ-Kur ve devlet memurlarına hizmet vermektedir. Ayrıca özel sağlık sigortalı hastalar için de sigorta, banka ve kurum anlaşmaları mevcuttur.

  Özel Medical Park Uşak Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Memorial Dicle Hastanesi Bölümleri

Özel Memorial Dicle Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Memorial Dicle Hastanesi, Diyarbakır ili Kayapınar ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Memorial Dicle Hastanesi Telefon Numarası

Özel Memorial Dicle Hastanesi telefon numarası:  0 (412) 241-4700

Özel Memorial Dicle Hastanesi Adresi

Özel Memorial Dicle Hastanesi adresi: Fırat Mah. Urfa Yolu 3. Km, 507. Sk. No: 150, 21220 Kayapınar/Diyarbakır

Özel Memorial Dicle Hastanesi Web Sitesi

Özel Memorial Dicle Hastanesi resmi web sitesi: www.memorial.com.tr

Özel Memorial Dicle Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Memorial Dicle Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku