Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi, Mersin ilimizin Akdeniz ilçesinde bulunan Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Kültür Mah. Atatürk Cad. No:66 Çamlıbel adresinde bulunan Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi kurumuna 0 (324) 237-5959 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Hakkında

Cerrahi Tıp Merkezi olarak hizmet veren Sistem, 1988 senesinde en iyi hizmeti en yeni teknoloji ile sunmak üzere “Sistem Tanı Merkezi” olarak faaliyete başlamıştır. Tanı Merkezi 2005 senesinde “Tıp Merkezi”, 2009 senesinden ibu yana de “Cerrahi Tıp Merkezi” olarak kendi hizmet binasında, hususunda uzman doktor ve personeli ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Merkezimiz; dalında uzman olan doktorları, sorumluluğunun bilincinde özveriyle çalışan tüm personeli ve son teknolojiye sahip donanımları, poliklinik hizmetleri ve Acil ünitesinin bunun yanında Ameliyathanesi ile sizlerin sağlık yolculuğunda ilk tercihiniz ve her zaman yanınızda olmak için çalışmaktadır.

Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi, Mersin ili Akdeniz ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi telefon numarası: 0 (324) 237-5959

Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Adresi

Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi adresi:  Kültür Mah. Atatürk Cad. No:66 Çamlıbel

Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.mersinsistem.com

Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Mersin Sistem Cerrahi Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku