Özel Nefronege Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi, Manisa ilimizin Şehzadeler ilçesinde bulunan Özel Nefronege Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. 2. Anafartalar Mah. Halil Erdoğan Cad. No:65 adresinde bulunan Özel Nefronege Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (236) 239-2302 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi Hakkında

Nefronege 1997 senesinde kurulan merkezimiz 1000m2 kapalı alana sahiptir. Diyaliz hastaları takip ve nasıl tedavi edileceğinde sürdürülebilir başarı amacımızdır. Bu nedenle Merkezimizde modern teknoloji, kapsamlı güvenlik, uzman diyaliz kadromuz ile yüksek kalite standartlarında hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Nefronege Diyaliz Merkezi kendini olabilecek olan en yüksek kalitede bakımı sunmaya adamış 45’in üzerinde alanında işinde uzman çalışana sahiptir. Çalışanlarımızı, modern bir çalışma ortamı oluşturarak yetkilendirme, onları kurumsal ve işle ilgili kararlara dahil ederek sürekli olarak olarak profesyonel ve sosyal gelişim olanağı oluşturma ve bunu sürdürme sorumluluğumuzun bilincindeyiz.

Nefronege Diyaliz Merkezi’nde tüm çabamız, hastalarımıza daha iyi bir yaşam değeri sağlamak maksadıyladir. Nefronege Diyaliz Merkezi tüm hastalara en iyi tedaviyi sunmak için ileri teknolojileri kullanırken her hasta için en uygun renal bakımı sağlanmaya odaklanıp, onları dinleyip, gereksinimlerini anlamaveya zaman ayırır.

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Nefronege Diyaliz Merkezi, Manisa ili Şehzadeler ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Silifke Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (236) 239-2302

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi Adresi:  2. Anafartalar Mah. Halil Erdoğan Cad. No:65

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.nefronege.com

Özel Nefronege Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Nefronege Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku