Özel Ömür Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ömür Tıp Merkezi, Adana ilimizin Seyhan ilçesinde bulunan Özel Ömür Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Uçak Mah. Şakirpaşa Cd. 129/D adresinde bulunan Özel Ömür Tıp Merkezi kurumuna 0 (322) 429-0502 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ömür Tıp Merkezi Hakkında

Merkezimiz Acil, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz Hastalıkları ve Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri ile hizmet vermektedir.

Merkezimiz Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapmış olduğu anlaşma çerçevesinde, S. S. K., Bağ-Kur, Emekli Sandığı çalışanları ve bakmakla yükümlü olduğu eş ve çocukları, tüm emekliler ve 18 yaş altı güvencesi olmayan bireyler merkezimizin sunduğu bütün hizmetlerden yararlanabilir.

Özel Ömür Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Ömür Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ömür Tıp Merkezi, Adana ili Seyhan ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel Sivas Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ömür Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Ömür Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (322) 429-0502

Özel Ömür Tıp Merkezi Adresi

Özel Ömür Tıp Merkezi adresi: Onur, Onur Cd. No:3, 01080 Seyhan/Adana

Özel Ömür Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Ömür Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.omurtipmerkezi.com

Özel Ömür Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ömür Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku