Özel Örnek Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Örnek Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Ataşehir ilçesinde bulunan Özel Örnek Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Örnek Mah. Şehit Cahar Dudayev Cad. No:140 adresinde bulunan Özel Örnek Tıp Merkezi kurumuna 0 (216) 315-1084 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Örnek Tıp Merkezi Hakkında

Özel Örnek Tıp Merkezi olarak 1997 senesinde muayenehane, 2000 senesinde Doğuş Polikliniği, 2009 senesinden ibu yanade Doruk Tıp Merkezi olarak hizmet vermeye devam eden, sektördeki 15 yıllık birikimi ve deneyimi ile 14 branş ve 18 uzman hekimi ile sizlere hizmet vermekten kıvanç duymaktayız

Özel Örnek Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Örnek Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Örnek Tıp Merkezi, İstanbul ili Ataşehir ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel Kaş Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Örnek Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Örnek Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (216) 315-1084

Özel Örnek Tıp Merkezi Adresi

Özel Örnek Tıp Merkezi adresi: Örnek, Şht Cahar Dudayev Cd. No: 140 D: 2, 34704 Ataşehir/İstanbul

Özel Örnek Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Örnek Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.ornektip.com.tr

Özel Örnek Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Örnek Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku