Özel Ota & Jinemed Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ota & Jinemed Hastanesi, İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunan Özel Ota & Jinemed Hastanesi ile ilgili detaylar. Nüzhetiye Cad. Deryadil Sk. No:1 adresinde bulunan Özel Ota & Jinemed Hastanesi kurumuna 0 (212) 260-4040 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ota & Jinemed Hastanesi Hakkında

Beşiktaş’ın iki saygın sağlık kuruluşu Ota Tıp Merkezi ve Jinemed Hastanesi güçlerini “OTA & Jinemed Hastanesi” adı altında birleştirdi. Müşteri tatminiyeti ve kalite standartlarının ön planda tutulduğu Fulya Jinemed’in hastanecilik tecrübesi ile OTA’ nın geniş poliklinik ağı ve SGK güvencesine sahip hastaya, hizmet verme avantajı bir araya getirilmiştir. SGK ve tüm özel sağlık sigortaları ile anlaşması olan hastanemizde, bu birleşme ile poliklinik hizmeti verilen branş sayısı da artmış, kadromuza birden çok yeni dalda uzman doktorlar katılmıştır.

Koruyucu Hekimlik uygulamaları ve rahat hastanesi ile “Kanıta Dayalı Tıp” felsefesini ilke edinerek, hasta tatminiyeti odaklı çalışan, sektöründe öncü uygulamalar geliştirmiş OTA & Jinemed Hastanesi, bu birleşme ile toplumun her kesiminden hastayı yüksek kalitede sağlık hizmeti ile buluşturmayı hedeflemektedir. Merkezimizde uzman doktorlarımız, profesyonel ekibimiz ve modern tanı metotlarımiz ile sağlığınızı sizin kadar önemseyen bir hizmet felsefesi ile çalışılmaktadır.

Özel Ota & Jinemed Hastanesi Bölümleri

  Özel Kemer Yaşam Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ota & Jinemed Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ota & Jinemed Hastanesi, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ota & Jinemed Hastanesi Telefon Numarası

Özel Ota & Jinemed Hastanesi telefon numarası:  0 (212) 260-4040

Özel Ota & Jinemed Hastanesi Adresi

Özel Ota & Jinemed Hastanesi adresi:  Muradiye Mahallesi Nüzhetiye Cad, Deryadil Sokağı No:1, 34357 Beşiktaş

Özel Ota & Jinemed Hastanesi Web Sitesi

Özel Ota & Jinemed Hastanesi resmi web sitesi: www.otajinemedhastanesi.com

Özel Ota & Jinemed Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Ota & Jinemed Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku