Özel Özgen Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Özgen Tıp Merkezi, Çanakkale ilimizin Biga ilçesinde bulunan Özel Özgen Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Sakarya Mah. Çan Caddesi No:61 adresinde bulunan Özel Özgen Tıp Merkezi kurumuna 0 (286) 316-3111 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Özgen Tıp Merkezi Hakkında

Özel Özgen Tıp Merkezi 2005 senesinden bugüne Biga’da sağlık alanında verdiği hizmetlere devam etmektedir. Acil, İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum ve Göz Hastalıkları branşlarında, siz kıymetli halkımıza, uzman ve güler yüzlü ekibimizle hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Siz kıymetli halkımıza Sağlık hizmetlerini ülkeler arası standartlarda doğru zamanda, doğru tanı ve doğru tedavi teknikleri ile etkili, verimli ve sürdürülebilir olarak sunan, hasta tatminiyetinin müthişliğe ulaştığı bir tıp merkezi olmak vizyonuyla hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Özel Özgen Tıp Merkezi Bölümleri

  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Acil

Özel Özgen Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Özgen Tıp Merkezi, Çanakkale ili Biga ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel Atasam Çarşamba Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Özgen Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Özgen Tıp Merkezi telefon numarası: 0 (286) 316-3111

Özel Özgen Tıp Merkezi Adresi

Özel Özgen Tıp Merkezi adresi:  Sakarya Mah. Çan Caddesi No:61

Özel Özgen Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Özgen Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.ozgentip.com

Özel Özgen Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Özgen Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku