Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi, Mersin ilimizin Yenişehir ilçesinde bulunan Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Güvenevler Mah. Okan Merzeci Bulvarı Optima İş Merkezi No:538/A adresinde bulunan Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi kurumuna 0 (324) 325-7657 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi Hakkında

Özgüryaşam, 2005 senesinde “Çamlıbel Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi” olarak Mersin’de kuruldu. Mersin’in ilk fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olan Özgüryaşam, 2010 senesinin mart ayında Pozcu GMK bulvarı üzerindeki ikinci hizmet binası üzerine taşındı. 10. yılını kutladığı 2014 yılı başlarında uzman hekim sayısını 2’den 4’e çıkaran Özgüryaşam, eylül 2014’de Güvenevler mahallesi, Okan Merzeci bulvarı üzerinde bulunan, fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarına çok daha uygun olarak tasarlanan modern, geniş ve ferah bir hizmet alanına kavuştu.

Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi Bölümleri

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi, Mersin ili Yenişehir ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Mudurnu İlçe Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (324) 325-7657

Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi

Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi adresi: Güvenevler Mah., Okan Merzeci Bulvarı Optima İş Merkezi 538/A, 33140 Yenişehir/Mersin

Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.ozguryasamftr.com.tr

Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Özgür Yaşam FTR Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku