Özel Özkaya Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Özkaya Tıp Merkezi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Özel Özkaya Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Milli Müdafaa Caddesi No:16 Kızılay – Güvenpark Dolmuş Durakları Karşısı adresinde bulunan Özel Özkaya Tıp Merkezi kurumuna 0 (312) 417-8585 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Özkaya Tıp Merkezi Hakkında

Özel Özkaya Tıp Merkezi 2006 senesinde, Ankara’nın en merkezi yeri olan Kızılay’da kurulmuştur. 2500 m2 kapalı alana sahip Özel Özkaya Tıp Merkezi uzman doktorlarımız, modern tıbbi cihazlarımız, güler yüzlü personelimiz sağlık hizmetlerinin kaliteli ve güvenilir biçimde sunulmasını sağlamayı hedeflemiştir.

Uygun bina yapısına ve bi hayli hızlı hizmet sunabilecek iç mimari tasarımına sahiptir. Sizlere daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için 2013 senesinde ikinci merkezimiz Özel İnkılap Özkaya Tıp Merkezi, Kızılay İnkılap sokak No:27 adresinde, müstakil bir binada tıbbi cihazlar ile donatılmış 24 saat ameliyat olanağı ile siz kıymetli hastalarımızın hizmetine açılmıştır.

Kişileri sağlıklarına kavuşturmak veya sağlıklı kalmalarını sağlamak maksadıyla tüm hizmetlerimizi, insana değer veren sıcak bir ortamda paylaşıyoruz. Bunu yaparken, hastalarımızın gereksinimlerine karşı saygılı, beklentilerini karşılamak için çalışan ekip anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

Özel Özkaya Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Özkaya Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Özkaya Tıp Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Özkaya Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Özkaya Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (312) 417-8585

Özel Özkaya Tıp Merkezi Adresi

Özel Özkaya Tıp Merkezi adresi: Kızılay, Milli Müdafa Cd. No:16, 06430 Çankaya/Ankara

Özel Özkaya Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Özkaya Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.ozkayatipmerkezi.com

Özel Özkaya Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Özkaya Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku