Özel Radon Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Radon Tıp Merkezi, Antalya ilimizin Muratpaşa ilçesinde bulunan Özel Radon Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. 100. Yıl Bulvarı 172. Sok No:11 / 1-2-3 adresinde bulunan Özel Radon Tıp Merkezi kurumuna 0 (242) 244-3500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Radon Tıp Merkezi Hakkında

Özel Radon Tıp Merkezi’ne girişinizden ibu yana kendinizi güvenilir, nezih ve içten bir ortamda bulacaksınız. Klimalı bekleme salonları ve tetkik odalarının ferah iç mimarisi ile sorunsuz bir ortam yaratarak, sizi hastane stresinden uzaklaştırmayı amaçladık.

2020’li senelera girmeyi beklerken, Türkiye’nin en geniş spetrumlu tanı ve tedavi merkezinde çağdaş teknoloji ve dallarında söz sahibi hekimler ile geleceği şimdiden yakaladık.

Özel Radon Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Radon Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Radon Tıp Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Radon Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Radon Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (242) 244-3500

Özel Radon Tıp Merkezi Adresi

Özel Radon Tıp Merkezi adresi: Varlık, 172. Sk. no 11, 07050 Muratpaşa/Antalya

Özel Radon Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Radon Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.radon.com.tr

Özel Radon Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Radon Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku