Özel Rentek Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Rentek Diyaliz Merkezi, İstanbul ilimizin Bahçelievler ilçesinde bulunan Özel Rentek Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Mehmet Çıbıkçı İşhanı Mehmet Akif cad. No:2 adresinde bulunan Özel Rentek Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (212) 552-4848 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Rentek Diyaliz Merkezi Hakkında

Rentek diyaliz merkezi 2004 senesinden beri hastalarına hemodiyaliz hizmeti vermektedir. Merkezimizin konumu havaalanına 3km, metro ve metrobüse 1 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Merkezimizde 30+1 son teknoloji ürünü cihazlar kullanılmaktadır. Salon sistemine göre hizmet verilmektedir. Diyaliz nasıl tedavi edileceğinde “Ultra Pure” diyaliz suyu ve toz bikarbonat kullanılmaktadır. Hastalarımızın aylık ve acil tüm tetkiklerini yapabilen merkez içinde labarotuarımız bulunmaktadır.

Özel Rentek Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Biyokimya
  • Hemodiyaliz

Özel Rentek Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Rentek Diyaliz Merkezi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Rentek Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Rentek Diyaliz Merkezi Doktorları

Özel Rentek Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

Özel Rentek Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

Özel Rentek Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (212) 552-4848

Özel Rentek Diyaliz Merkezi Adresi

Özel Rentek Diyaliz Merkezi Adresi:  Mehmet Çıbıkçı İşhanı Mehmet Akif cad. No:2

Özel Rentek Diyaliz Merkezi Web Sitesi

Özel Rentek Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.rentek.com.tr

Özel Rentek Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Rentek Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku