Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi, Tekirdağ ilimizin Çorlu ilçesinde bulunan Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi ile ilgili detaylar. Muhittin Mah. Salih Omurtak Cad. No:29/A adresinde bulunan Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi kurumuna 0 (282) 650-1414 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi Hakkında

Merkezimizde; işinde uzman uzman doktor kadromuz ve hasta tatminiyetine odaklı hizmet anlayışımızla, göz sağlığı bölgesindeki tüm hastalıklarda hizmet vermekteyiz.

Tam donanımlı ameliyathanemizde göz hastalıkları bölgesindeki mühim operasyonlar profesyonel cerrahlarımız aracılığıyla yapılmaktadır. Göz tetkik birimimizde ise göz muayeneleri modern cihazlar eşliğinde yapılarak sonuçlar, hekimlerimiz aracılığıyla titizlikle değerlendirilmektedir. Merkezimizde bebeklikten ibu yana tüm yaş gruplarına tetkik, teşhis ve tedavi uygulamaları yapılabilmektedir.

Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi Bölümleri

  • Göz Hastalıkları

Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi, Tekirdağ ili Çorlu ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası

Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi telefon numarası:  0 (282) 650-1414

  Özel Gözakademi Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi Adresi

Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi adresi:  MUHİTTİN MAH., Omurtak Cad. 29/A, 59850 Çorlu/Tekirdağ

Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi Web Sitesi

Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi resmi web sitesi: www.rumeligoz.com.tr

Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Rumeli Göz Hastalıkları Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku