Özel Şelale Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Şelale Tıp Merkezi, Antalya ilimizin Kepez ilçesinde bulunan Özel Şelale Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Emek Mah. Sakarya Parkı Karşısı 356/1 adresinde bulunan Özel Şelale Tıp Merkezi kurumuna 0 (242) 326-9050 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Şelale Tıp Merkezi Hakkında

Özel Şelale Tıp Merkezi 17 Mayıs 2005 tarihinde kendilerini mesleklerine adamış Doktorların ortaklığında kurulmuş bir kurumdur. Özel Şelale Tıp Merkezi 2005 tarihinden ibu yana kendisini ilk olarak bölgesinde ardından il genelinde en iyi hizmeti vermeye adamış bir sağlık kuruluşudur.

İlk binasını Kepez Belediyesi yakınlarında hizmete açan Özel Şelale Tıp Merkezi halk sağlığını ve hasta haklarını birincil prensibi olarak belirleyip hizmetini güler yüzle geçmişten bugüne taşımayı başarmıştır. Bugün aynı anlayış çerçevesinde Kepez – Emek mahallesinde açtığı merkezinde 22 Doktor, 58 personeli ile yeni binasında değerine kalite katarak hizmetine devam etmektedir.

Özel Şelale Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Şelale Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Şelale Tıp Merkezi, Antalya ili Kepez ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Şelale Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Şelale Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (242) 326-9050

Özel Şelale Tıp Merkezi Adresi

Özel Şelale Tıp Merkezi adresi: Emek, Sakarya Blv. No:356, 07060 Kepez/Antalya

Özel Şelale Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Şelale Tıp Merkezi resmi web sitesi: selaletipmerkezleri.com

Özel Şelale Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Şelale Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku