Özel SEV Amerikan Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel SEV Amerikan Hastanesi, Gaziantep ilimizin Şahinbey ilçesinde bulunan Özel SEV Amerikan Hastanesi ile ilgili detaylar. Tepebaşı Mah. Yüksek Sokak No:3/A adresinde bulunan Özel SEV Amerikan Hastanesi kurumuna 0 (342) 220-0211 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel SEV Amerikan Hastanesi Hakkında

Şifanın tek hedef olduğu bir vakıf hastanesi olan SEV Gaziantep Amerikan Hastanesi, ortalama 130 senedir süredir bölge halkına hizmet vermektedir. Ağırlığını genç ve dinamik uzman kişilerın oluşturduğu doktor kadrosu tüm Gazianteplilerin ve derman arayanların hizmetinde olmaya sürecektir.

21 bölümden oluşan hastanemizde kadrolu 36 hekim görev yapmaktadır. 2003 senesinde başlayan revizyon çalışmaları ile hastane baştan başa yenilenmiş; Hasta Odaları, Ameliyathaneler, Laboratuarlar, Görüntüleme merkezi, Yoğun Bakım Üniteleri ve tüm poliklinik birimler dünyanın en son teknolojisiyle donatılmıştır.

Özel SEV Amerikan Hastanesi Bölümleri

Özel SEV Amerikan Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel SEV Amerikan Hastanesi, Gaziantep ili Şahinbey ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Medline Adana Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel SEV Amerikan Hastanesi Telefon Numarası

Özel SEV Amerikan Hastanesi telefon numarası:  0 (342) 220-0211

Özel SEV Amerikan Hastanesi Adresi

Özel SEV Amerikan Hastanesi adresi:  Tepebaşı, Yüksek Sk. No:3/A, 27010 Şahinbey/Gaziantep

Özel SEV Amerikan Hastanesi Web Sitesi

Özel SEV Amerikan Hastanesi resmi web sitesi: www.sevamerikanhastanesi.com

Özel SEV Amerikan Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel SEV Amerikan Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku