Özel Silopi Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Silopi Tıp Merkezi, Şırnak ilimizin Silopi ilçesinde bulunan Özel Silopi Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Dicle Mah. İpekyolu Cad. No:87 adresinde bulunan Özel Silopi Tıp Merkezi kurumuna 0 (486) 518-7757 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Silopi Tıp Merkezi Hakkında

Özel Silopi tıp merkezi olarak, Silopi halkına sağlık hizmeti vermek buna öncülük etmekten gurur ve büyük mutluluk duymakla birlikte sağlık mezunu genç dostlarımıza iş olanağı sağlamanın mutluluğununu yaşamaktayız. Halkımız için; kaliteli sağlık hizmeti sunma anlayışımızdan ödün vermeden sizin ve ailenizin yanınızdayız.

Silopi Tıp Merkezi, alanında en güvenilir olmak için, ileri teknoloji ve bilgi olanaklarını sürekli olarak takip eden, hastaları aracılığıyla tercih edilen; Kurumsal sağlık kuruluşu anlayışı ile özel Silopi Tıp Merkezi birinci sağlık kuruluşu olma yolunda yarınlarına yatırım yapmayı planlıyor.

Misyon ve vizyonumuz çerçevesinde; çağdaş, uluslar arası standartlar ışığında oluşturduğumuz işletim ve yönetim sistemimiz, hasta tatminiyetine odaklı kalite anlayışımız ve bilimselliğimizle kurumsal kimliğimizi gün geçtikçe yüceltmekteyiz. Alanında uzman doktorlarımız, seçkin hemşire ve ebelerimiz, güler yüzlü personellerimizle, ekip çalışmasına önem veren, çalışanlarını sürekli olarak eğitim ve kişisel gelişimlerini teşvik eden yönetim yaklaşımımız ve yenilikçi bir kültürümüz halkımızın tatminiyeti ile bütünleşmektedir. Her zaman daha iyisi olma inancı ile kendimizi devamlı ölçecek ve iyileştireceğiz.

Özel Silopi Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Silopi Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Silopi Tıp Merkezi, Şırnak ili Silopi ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Özel Silopi Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Silopi Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (486) 518-7757

Özel Silopi Tıp Merkezi Adresi

Özel Silopi Tıp Merkezi adresi:  Dicle Mah. İpekyolu Cad. No:87

Özel Silopi Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Silopi Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku