Özel Trakya Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Trakya Hastanesi, Edirne ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Özel Trakya Hastanesi ile ilgili detaylar. Sarıcapaşa Mah. Talatpaşa Cad. No:168 adresinde bulunan Özel Trakya Hastanesi kurumuna 0 (284) 225-0000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Trakya Hastanesi Hakkında

Edirne’de özel hastaneciliğin öncüsü olan Özel Trakya Hastanesi olarak; sağlık sektörünün ihtiyaçları ışığında, geleceğe yönelik yaptığımız yatırımlar ve atılımlarla yolumuzda güvenli adımlarla ilerliyoruz. Yeni ve gelişen teknoloji ile sağlık portföyünü oluşturarak hastalarımıza her daim yüksek kalite standartlarında sağlık hizmeti vermek ve hasta tatminiyetini en üst düzeyde tutmak için 7/24 çalışıyoruz.

Kendini sağlığa adayan Özel Trakya Hastanesi çalışanlarının en mühim amacı; sıcaklık, ilgi, şefkat, dürüstlük ve kalite ilkesinden ayrılmadan hasta ve yakınlarına hizmet vermektir. Hizmet anlayışının bu biçimde oluşu, Özel Trakya Hastanesini yalnızca kurulu olduğu Edirne’de değil, Trakya Bölgesinde tercih edilen bir kurum haline getirmiştir.

Bu hizmet anlayışı ile hastanemiz yılda ortalama 100000 vatandaşımıza başta poliklinik hizmeti ile ameliyat, yoğun bakım, hasta takibi ve nasıl tedavi edileceği, Acil ve 24 saat Ambulans hizmetleri sunulmaktadır. Hastanemiz bu hizmetlerin çoğunu fark ücreti almadan sunan nadir kurumlardan biri olma özelliğini taşır.

Özel Trakya Hastanesi Bölümleri

  Türk Kızılayı Kayseri Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Trakya Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Trakya Hastanesi, Edirne şehrinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Trakya Hastanesi Telefon Numarası

Özel Trakya Hastanesi telefon numarası:  0 (284) 225-0000

Özel Trakya Hastanesi Adresi

Özel Trakya Hastanesi adresi: Sarıcapaşa, Talat Paşa Cd. No:168, 22030 Edirne Merkez/Edirne

Özel Trakya Hastanesi Web Sitesi

Özel Trakya Hastanesi resmi web sitesi: www.ozeltrakyahastanesi.com.tr

Özel Trakya Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Trakya Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku