Özel Ümit Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Ümit Tıp Merkezi, Eskişehir ilimizin Odunpazarı ilçesinde bulunan Özel Ümit Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Asarcıklı Cad. Kurtuluş Mh. NO:94/A Odunpazarı adresinde bulunan Özel Ümit Tıp Merkezi kurumuna 0 (222) 221-1919 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Ümit Tıp Merkezi Hakkında

Ümit Tıp Merkezi hepsi doktor olan 70 kişilik ekibiyle Eskişehir’de sağlık hizmeti çıtasını yükseltmek için çalışmaktadır.

Vizyonumuz; çağdaş yönetim sistemi, tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerinin karşılayan ve bu özellikleri ile ilk olarak tercih edilen, güvenilir, standart, kurumsal, saygın bir sağlık kuruluşu olmak hizmetlerine devam ederek büyümek ve kalite standartlarını koruyarak geliştirmektir.

Özel Ümit Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Ümit Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Ümit Tıp Merkezi, Eskişehir ili Odunpazarı ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Ümit Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Ümit Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (222) 221-1919

Özel Ümit Tıp Merkezi Adresi

Özel Ümit Tıp Merkezi adresi:  Kurtuluş, Asarcıklı Cd. 94/A, 26090 Odunpazarı/Eskişehir

Özel Ümit Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Ümit Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.umithastanesi.com.tr

Özel Ümit Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Ümit Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku