Özel Vital Hospital Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Vital Hospital Hastanesi, İstanbul ilimizin Bahçelievler ilçesinde bulunan Özel Vital Hospital Hastanesi ile ilgili detaylar. Bahçelievler Mah. Deli Hüseyin Paşa Cad. No:2 adresinde bulunan Özel Vital Hospital Hastanesi kurumuna 0 (212) 557-4000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Vital Hospital Hastanesi Hakkında

Bahçelievlerde Haznedarda bulunan özel Vital Hospital yüksek kaliteli sağlık hizmeti sunkatadır.

Özel Vital Hastanesi olarak misyonumuz sektörle ilgili tüm gelişmeleri yakında zamandan takip ederek etik ilkeler çerçevesinde yüksek kaliteli sağlık hizmeti sunmak; hasta, hasta yakını ve çalışan tatminiyetini en üst düzeye taşımaktır.

Özel Vital Hospital Hastanesi Bölümleri

Özel Vital Hospital Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Vital Hospital Hastanesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Vital Hospital Hastanesi Telefon Numarası

Özel Vital Hospital Hastanesi telefon numarası:  0 (212) 557-4000

Özel Vital Hospital Hastanesi Adresi

Özel Vital Hospital Hastanesi adresi: Bahçelievler Merkez, Bahçelievler Mahallesi Deli Hüseyin Paşa Caddesi, Şevket Dağ Sk No:2, 34180 Bahçelievler/İstanbul

Özel Vital Hospital Hastanesi Web Sitesi

Özel Vital Hospital Hastanesi resmi web sitesi: www.vitalhospital.com.tr

Özel Vital Hospital Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Vital Hospital Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku