Özel Vizyon Göz Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Vizyon Göz Hastanesi, Mersin ilimizin Akdeniz ilçesinde bulunan Özel Vizyon Göz Hastanesi ile ilgili detaylar. Turgut Reis Mah. İstiklal Cad. No:163 adresinde bulunan Özel Vizyon Göz Hastanesi kurumuna 0 (324) 238-8383 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Vizyon Göz Hastanesi Hakkında

1994 senesinde Özel Mersin Lazer Göz Hastanesi Tıp. Hiz. Eğt. Tur. San. Tic. AŞ. olarak kurulan şirketimiz 1996 yılı Haziran ayında, Vizyon Göz Merkezi adı ile, Turgut Reis Mahallesi, İstiklal Caddesi, No:163 Mersin adresindeki kendine ait 7 katlı 3100 m2’lik binasında, hususunda uzman operatör doktorları ve çalışanlarıyla hizmet vermektedir.

Hastanemiz kalite yönetim standartları değerlendirmesinde en üst standart olan “A” grubu hastane olarak belirlenmiştir. Kaliteden ödün vermeden en üst düzey tıbbi hizmeti sunmaya devam etmek hastanemizin öncelikli hedeflerindendir.

Özel Vizyon Göz Hastanesi Bölümleri

Özel Vizyon Göz Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Vizyon Göz Hastanesi, Mersin ili Akdeniz ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Vizyon Göz Hastanesi Telefon Numarası

Özel Vizyon Göz Hastanesi telefon numarası:  0 (324) 238-8383

  Özel Egegöz Manisa Göz Hastalıkları Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Vizyon Göz Hastanesi Adresi

Özel Vizyon Göz Hastanesi adresi: Anadolu, Barış, Suadiye Cd. D:no 148 a, 06210 Yenimahalle/Ankara

Özel Vizyon Göz Hastanesi Web Sitesi

Özel Vizyon Göz Hastanesi resmi web sitesi: www.vizyongozhastanesi.com

Özel Vizyon Göz Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Vizyon Göz Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku