Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi, Zonguldak ilimizin Karadeniz Ereğli ilçesinde bulunan Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Orhanlar Mah. Huzur Sok. No:6 Ereğli adresinde bulunan Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi kurumuna 0 (372) 316-0911 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi Hakkında

Ülkemizde özel sağlık sektörünün mevzuat olarak hiçbir alt yapısının olmadığı, girişimcilerin çok uzak durduğu seneler olan 1990’lı senelerın başında Yalçınkaya Tıp Merkezi ünvanlı şirketimizi kurduk.

1995 senesinde ülkemizin gündeminde aile hekimliği kavramı yok iken; Kdz. Ereğli Aile Hekimliği Sağlık Merkezi olarak hizmet vermeye başladık. 1996 senesinde Türkiye’de çok yeni olan Holter Monitorü hizmetini şehrimize vermeye başladık. Verdiğimiz hizmetin gerektirdiği fiziki mekan için halen bulunduğumuz binaya Yalçınkaya Tıp Merkezi Polikliniği adıyla taşındık. Sadece Zonguldak değil; tüm Batı Karadeniz Bölgesinin ilk özel sağlık kuruluşu olduk.

1999 senesinde Sağlık Bakanlığı ruhsatlı ilk özel ambulans ile hizmetimiz genişledi. 2007 senesinde Dahiliye Dal Merkezi ve 2009 senesinde Tıp Merkezine dönüşerek hizmetimize devam etmektedir.

Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi, Zonguldak ili Karadeniz Ereğli ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Medipan Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi Doktorları

Özel Yalçınkaya Tıp Merkezinde çalışan doktorlara ulaşmak için tıklayınız.

Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi telefon numarası: 0 (372) 316-0911

Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi Adresi

Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi adresi:  Orhanlar, Huzur Sk. No:6, 67300 Ereğli/Zonguldak

Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi web sitesi: www.yalcinkayatip.com

Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Yalçınkaya Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku