Özel Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi, İzmir ilimizin Bornova ilçesinde bulunan Özel Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi ile ilgili detaylar. Gaziosmanpaşa mh. 5454 sk. No:23/3 adresinde bulunan Özel Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi kurumuna 0 (232) 461-8080 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi Hakkında

2007 Yılında Bornova Özkanlarda ana branşlar ile hizmete başladık. Halkımızdan aldığımız destek ile daha iyi hizmet verebilmek için kadromuzu 12 branşa çıkarttık ve tetkik olanaklarını genişlettik. Fizik tedavi ve rehabilitasyon laboratuarını açtık. Her geçen gün imkanlar içerisinde dahada iyiye giderek halkımızın yedigün yirmidört saat sağlıklı olmasını amaç edinerek çalışmaktayız.

2009 senesinde Karabağlar da Karabağlar Tıp Merkezi Şubemizi ve 2012 senesinde da Çamdibinde Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi Şubesini hizmete başlattık.

Özel Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi Bölümleri

Özel Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi, İzmir ili Bornova ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi Telefon Numarası

Özel Yedigün Tıp Merkezi  telefon numarası:  0 (232) 461-8080

Özel Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi Adresi

Özel Yedigün Tıp Merkezi adresi: Kazımdirik, Mustafa Kemal Cd. 130/A-B-C-D, 35100 Bornova/İzmir

Özel Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi Web Sitesi

Özel Yedigün Tıp Merkezi  resmi web sitesi: www.yediguntipmerkezi.com

Özel Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi Nasıl Gidilir? Özel Yedigün Tıp Merkezi Çamdibi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku