Özel Yeni Sevgi Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Yeni Sevgi Hastanesi, Hatay ilimizin Reyhanlı ilçesinde bulunan Özel Yeni Sevgi Hastanesi ile ilgili detaylar. Yenişehir Mah. Recep Tayyip Erdoğan Blv. No:55 adresinde bulunan Özel Yeni Sevgi Hastanesi kurumuna 0 (326) 413-0413 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Yeni Sevgi Hastanesi Hakkında

Özel Reyhanlı Yeni Sevgi Hastanesi merkezi Reyhanlı’da bulunan bir Samak Sağlık Hizmetleri kuruluşudur.

Reyhanlı İlçemizin köklü geçmişi ve uzun tarihi boyunca çeşitli alanlarda değişim ve gelişimler yaşanmıştır. İlçemiz bu gelişme ve büyüme süreci içinde kendi gereksinimlerini karşılayacak bir çok üretim ve hizmete kavuşmuştur. Reyhanlı İlçe halkına ve civar yerleşim alanlarına; İnsan sağlığını ilgilendiren ve tüm tıp alanlarını kapsayan; etkin, yaygın ve çok rahat erişilebilecek, her hususta yüksek nitelikli sağlık hizmeti sunulması hastanemizin temel misyonudur. Hatay il sınırları ve civar komşu iller dahil olmak üzere; bölgemizde hizmet veren, hizmet verecek tüm sağlık kuruluşlarına, öncülük eden ve örnek gösterilecek sağlık hizmeti sunulması vizyonumuzu oluşturmaktadır.

Özel Yeni Sevgi Hastanesi Bölümleri

Özel Yeni Sevgi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Yeni Sevgi Hastanesi, Hatay ili Reyhanlı ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Kuşadası Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Yeni Sevgi Hastanesi Telefon Numarası

Özel Yeni Sevgi Hastanesi telefon numarası:  0 (326) 413-0413

Özel Yeni Sevgi Hastanesi Adresi

Özel Yeni Sevgi Hastanesi adresi:  Yenişehir Mah. Recep Tayyip Erdoğan Blv. No:55

Özel Yeni Sevgi Hastanesi Web Sitesi

Özel Yeni Sevgi Hastanesi resmi web sitesi: reyhanlisevgihastanesi.com.tr

Özel Yeni Sevgi Hastanesi Nasıl Gidilir? Özel Yeni Sevgi Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku