Özel Yunus Emre Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Yunus Emre Tıp Merkezi, İstanbul ilimizin Bağcılar ilçesinde bulunan Özel Yunus Emre Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Hoca Ahmet Yeseci Cd. Dengel Sk. No:1 adresinde bulunan Özel Yunus Emre Tıp Merkezi kurumuna 0 (212) 656-4000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Yunus Emre Tıp Merkezi Hakkında

Özel Yunus Emre Tıp Merkezi Bağcılarda sağlık hizmetine açılmıştır. Tıbbın birden çok ana branşında hizmet veren Yunus Emre Tıp Merkezi; 10 toplam yatağı, dogumhanesi, ameliyathanesi, bi hayli hızlı ve güvenilir sonuç veren laboratuar ve radyoloji hizmetleri, 24 saat diş, kalite standartlarına uygun modern cihazlarladonatılan endoskopi (Gastroskopi, Kolonoskopi, Rectoskopi) müdahaleler ile yalnızca bölgesindeki bireylerin değil, tüm İstanbul’luların ve Türkiyenin hizmetindedir.

Personeli ile hastalarına en güvenilir, en kaliteli sağlık hizmetini en ekonomik şartlarda sunmaktır. Hastalarımızın her türlü konforunun sağlandığı tüm odalarımız tek yataklıdır.

Her biri hususunda uzman tıbbi kadromuzla, önder hizmet anlayışımızla sağlıkta kalite standartlarımızı en üst düzeyye getirerek ve bu düzeyyi koruyarak, bilimsellik ve kaliteyi harmanlayarak yolumuza devam edeceğiz.

Özel Yunus Emre Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Yunus Emre Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Yunus Emre Tıp Merkezi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel İzmir Doğa Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Yunus Emre Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Yunus Emre Tıp Merkezi telefon numarası: 0 (212) 656-4000

Özel Yunus Emre Tıp Merkezi Adresi

Özel Yunus Emre Tıp Merkezi adresi:  Hoca Ahmet Yeseci Cd. Dengel Sk. No:1

Özel Yunus Emre Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Yunus Emre Tıp Merkezi resmi web sitesi:  www.yunusemretip.com

Özel Yunus Emre Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Yunus Emre Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku