Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi, İzmir ilimizin Karşıyaka ilçesinde bulunan Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi ile ilgili detaylar. Zübeyde Hanım Cad. No:39/B adresinde bulunan Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi kurumuna 0 (232) 366-2277 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi Hakkında

1989 senesinden ibu yana Karşıyayada faaliyet gösteren Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi, ilk kurulduğu senelerda poliklinik olarak hizmet vermiş, gittikçe artan ihtiyaç doğrultusuna genişletilerek tıp merkezine dönüştürülmüştür. Merkezimiz 3 kat ve ortalama 1000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir. Yenilenen alt yapısı ve uygulamalarıyla, hasta tatminiyetini artırmadaki kararlılığı ile 22 senedir bölge halkının sağlık gereksinimlerini karşılamaktadır.

Acil Servisimizde 24 saat acil muayene ilkyardım hizmeti verilmektedir. Hastalarımızın gereksinimlerine yönelik en iyi kalitede hizmet vermek önceliğimiz, verdiğimiz hizmete sahip çıkmak ve ardında da hastalarımızın yanında olmak görevimizdir.

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi Bölümleri

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Medicana Tıp Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi Telefon Numarası

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi telefon numarası:  0 (232) 366-2277

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi Adresi

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi adresi: Bahariye, Zübeyde Hanım Cd. No:39 D:B, 35600 Karşıyaka/İzmir

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi Web Sitesi

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi resmi web sitesi: www.zubeydehanimtip.com

Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi Nasıl Gidilir? Özel Zübeyde Hanım Tıp Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku