Özvatan Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Özvatan Devlet Hastanesi, Kayseri ilimizin Özvatan ilçesinde bulunan Özvatan Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yukarı Boğaziçi Mh. Özvatan adresinde bulunan Özvatan Devlet Hastanesi kurumuna 0 (352) 781-2061 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Özvatan Devlet Hastanesi Hakkında

Özvatan İlçe Hastanesi Değerli Hayırseverimiz Mehmet Ünlü’nün büyük gayretleri ve yardımları ile 1993 senesinde yapımına başlanmış ve 2003 yılı Haziran ayında tamamlanarak hizmete açılmıştır. Açıldığı tarihten bu yana Özvatan İlçesi, bağlı belde ve köylerine sağlık hizmeti sunan hastanemizin bina oturum alanı 450m2 bina kullanım alanı 1800m2 alana sahiptir.

Hastanemizde ambulans hizmetleri Sağlık Grup Başkanlığına bağlı bir adet donanımlı ambulansla karşılanmaktadır. Ambulans servisimiz 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Ayrıca Hastanemizin Röntgen birimi de mevcuttur. Laboratuar testleri olarak Hematolojik testler çalışılmaktadır. Hastanemizde 1 Acil Polikliniği, 2 Aile Hekimliği Polikliniği, 1 Diş Polikliniği, 1 Genel Poliklinik, Aşı odası, Gebe- Bebek takip odası ve Aile planlaması odası ve bunun bunun yanında 1 adet doğum salonu ile halkımıza hizmet vermekteyiz.

Özvatan Devlet Hastanesi Doktorları

Özvatan Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Özvatan Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Özvatan Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (352) 781-2061

Özvatan Devlet Hastanesi Adresi

Özvatan Devlet Hastanesi Adresi:  Yukarı Boğaziçi Mh. Özvatan

Özvatan Devlet Hastanesi Web Sitesi

Özvatan Devlet Hastanesi Web Sitesi:

Özvatan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku