Rize Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Rize Devlet Hastanesi, Rize ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Rize Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Eminettin Mah. Rize Valilik Karşısı adresinde bulunan Rize Devlet Hastanesi kurumuna 0 (464) 213-0500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Rize Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 1968 senesinde Eminettin Mahallesi mevkiinde 9990 m2 alan üzerinde 17360 m2 kapalı alanda toplam 4 blok halinde SSK Hastanesi olarak kurulmuştur. 19 Şubat 2005 tarihinde sağlık bakanlığına devredilerek adı Rize 82. Yıl Devlet Hastanesi olarak değiştirilmiştir.

Hastanemiz Ağustos 2011 itibariyle yeni yeri, yeni görünümü ve yeni adıyla çiçeği burnunda bir kimlik kazanmıştır. Kurumumuzun yeni adı Rize Devlet Hastanesi olarak değiştirilmiş olup Eminettin Mahallesinde 51000 metrekare kapalı alanda, 358 yatak kapasitesiyle hizmet vermeye başlamıştır.

Sağlığınızı korumak, sürdürmek, geliştirmek veya yeniden kazanmak maksadıyla başvurduğunuz kurumumuzda 17 branşta yataklı sağlık hizmeti, 64 poliklinikte 22 uzmanlık dalında ayaktan tedavi hizmeti yürütülürken 24 saat Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri verilmektedir. Hastanemizde 2006 Eylül ayından ibu yana Hekim Seçme Hakkı uygulanmaktadır. Kurumumuz 2005 senesinde Bebek Dostu Hastane unvanını almıştır.

Rize Devlet Hastanesi Bölümleri

Rize Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Rize Devlet Hastanesi, Rize şehrinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Rize Devlet Hastanesi Doktorları

Rize Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Rize Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Rize Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (464) 213-0500

Rize Devlet Hastanesi Adresi

Rize Devlet Hastanesi Adresi:  Eminettin Mah. Rize Valilik Karşısı

Rize Devlet Hastanesi Web Sitesi

Rize Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://rizedh.saglik.gov.tr/

Rize Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku