RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi, Konya ilimizin Selçuklu ilçesinde bulunan RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi ile ilgili detaylar. Akşemsettin Cad. Sürücü Sok. No:15 adresinde bulunan RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi kurumuna 0 (332) 247-0809 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi Hakkında

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi 2002 senesinde kuruldu. Sorumlu Uzman Hekim yönetiminde toplam 46 çalışanı ile haftada 3 gün üç seans (Pazartesi – Çarşamba – Cuma), haftada 3 gün iki seans (Salı – Perşembe – Cumartesi) Hemodiyaliz hastalarına hizmet vermektedir. Merkezimiz Başkent Üniversitesi Konya Hastanesi yanı, Beyşehir çevre yolu üzerindedir. Hastalarımıza şehiriçi ulaşım hizmeti özel servis araçlarımızla sağlanmaktadır. Karapınar, Akören, Sarayönü, Cihanbeyli, Çumra bölgelerine de hasta servisimiz mevcuttur. Yürüme zorluğu yaşayan, sedye ile oturarak taşınması gereken hastalarımız için de bunun bunun yanında hizmetimiz mevcuttur.

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi Bölümleri

  • Hemodiyaliz

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi, Konya ili Selçuklu ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi Randevu

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel Çağrı Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi Doktorları

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi Doktorları için tıklayınız.

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi Telefon Numarası

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi Telefon Numarası0 (332) 247-0809

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi Adresi

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi Adresi:  Akşemsettin Cad. Sürücü Sok. No:15

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi Web Sitesi

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi Web Sitesi: www.rts.com.tr

RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi Nasıl Gidilir? RTS Beyhekim Diyaliz Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku