Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi, Sakarya ilimizin Adapazarı ilçesinde bulunan Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. M. Cahit Kıraç Bulvarı, Karaman adresinde bulunan Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi kurumuna 0 (264) 221-3500 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Hakkında

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi şehir merkezine 12 km uzaklıkta 50000 m² arsa içinde 24500 m² kapalı alanı olan 347 yatak kapasitesine sahip, bölgede dikkati çeken 5 yıldızlı bir otel görünümündedir.

Hasta odalarımız 2’şer kişilik olup, odalarda merkezi sistem klima, televizyon, telefon, dolap, banyo ve tuvalet mevcuttur. Tüm yataklı servis katlarında hasta konsültasyon odası, gündüz odaları ve bu odalarda buzdolabı bulunmaktadır. Tüm yataklı servislerimizde her bir hasta yatağı için ayrı olmak üzere alt yapısı hazırlanmış bir monitörize sistem, tansiyon aleti, merkezi oksijen-vakum ve çağrı sistemi mevcuttur. Koroner Yoğun Bakım ünitemiz 11 yataklı olup 11 hasta başı monitör ve bir ana monitör sistemine sahiptir. Ayrıca Enfekte hastalar için 1 adet izolasyon odası mevcuttur.

Toplam 11 yataktan oluşmakta olan ünitenin; zemin ve duvar kaplamaları antibakteriyel ve tek parça olarak döşenmiştir. Koroner Yoğun Bakım Ünitesinde 3 adet defibrilatör, 1 adet kan gazı cihazı, 7 adet ventilasyon cihazı, 6 adet pump, merkezi oksijen ve vakum sistemi mevcuttur.

Yoğun Bakım hasta yatakları elektronik detaya sahip hareketlidir bunun bunun yanında 1 adet havalı yatak, mevcuttur. Merkezi monitörle hastalar izlenmektedir.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Bölümleri

  Haymana Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi, Sakarya ili Adapazarı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Doktorları

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (264) 221-3500

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Adresi

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Adresi:  M. Cahit Kıraç Bulvarı, Karaman

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Web Sitesi

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://yenikentdh.saglik.gov.tr/

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku