Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi, Samsun ilimizin İlkadım ilçesinde bulunan Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi ile ilgili detaylar. Reşadiye Mahallesi, Civan Sokak, Dr. Mehmet Aydın Sağlık Kompleksi adresinde bulunan Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi kurumuna 0 (362) 440-0037 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi Hakkında

Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastalıkları Hastanesi 50 kadro yatakla Müstakil bir hastane olarak 1998 yılı ekim ayında hizmete açılmıştır. Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastalıkları hastanesi 1987 senesinde, Samsun Göğüs Hastalıkları Hastanesi bitişiğinde, Samsun Devlet hastanesine olan mesafesi sebebiyle, hizmet etkinliği ve verimliliğin arttırılması düşünülerek, 1998 senesinde ayrı bir hastane konumuna getirilmiştir. Müstakil bir hastane olarak 1999 yılı başından ibu yana başlatılan modernizasyon çalışmalarıyla hastanemiz, fiziki, teknik hizmetler, ekipman ve hizmet anlayışı hususunda bi hayli hızlı bir değişim sürecine girerek röntgen ve laboratuar bölümleri hizmete açılmıştır. Röntgen birimine alınan BMD cihazı ile kemik yoğunluğu çekimleri yapılarak teşhis ve tedavi hizmeti verilmeye başlanmıştır.

Başlangıçta 50 yataklı olarak hizmet veren Hastanemiz 750 m2 alanda Ocak 2007 senesinde başlayan tadilat ve onarımlarla 5 mayıs 2007 tarihinde hizmete giren 40 yataklı Yeşilyurt Demir Çelik Rehabilitasyon servisi ve servislere eklenenen yeni yataklar ile birlikte 99 yatak olarak hizmet vermeye başlamıştır. Yeni açılan servislerde yapılan tüm hasta odalarında, televizyon buzdolabı refakatçi koltuğu bulunmaktadır. Hastanemiz bugün de modern, değeri yüksek sağlık hizmeti sunabilmek için her türlü modernizasyon çalışmalarını devam ettirmektedir.

  Çayıralan Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Hastanemiz toplam 7 Fizik Tedavi Uzman hekimiyle poliklinik hizmeti vermektedir. Hastalarımız polikliklinik hizmetlerimizden hekim seçme hakkını tercih ederek yararlanabilmektedirler.

Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi Bölümleri

Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi, Samsun ili İlkadım ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi Telefon Numarası

Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi telefon numarası:  0 (362) 440-0037

Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi Adresi

Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi  adresi: Reşadiye, Dr. Mehmet Aydın Sağlık Kompleksi No:8 D:No:8, 55050 İlkadım/Samsun

Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi Nasıl Gidilir? Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku