Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi, Şanlıurfa ilimizin Eyyübiye ilçesinde bulunan Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Akabe Mahallesi SSK Cad. No:1 adresinde bulunan Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi kurumuna 0 (414) 318-9000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Hakkında

1963 Tarihinde Sağlık İstasyonu olarak kurulmuştur. 1975 Tarihinde Dispanser olarak hizmet vermeye başlamıştır. 1983 yılı Temmuz ayında Şanlıurfa SSK Hastanesi olarak 150 yatak kapasitesi ile faaliyetine devam etmiştir.

Yataklı servis binasına ilaveten inşaatına 1991 senesinde başlayan ek poliklinik binası 5 kat olarak fiilen 1994 senesinde poliklinik hizmeti vermeye başlamıştır.

2005 Tarih ve 5283 sayılı Bazı Kamu Kurum ve Kuruluşlarına ait Sağlık Tesislerinin Sağlık Bakanlıklığına Devredilmesine Dair Kanun ikaznca, Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi adını alarak halen çalışmalarına devam etmektedir.

Eyyübiye semt poliklinigimiz 2009 senesinde Poliklinik hizmetleri vermeye başlamıştır. Hastanemizde yapılan tahlil ve röntgen hizmetlerini aynısı Eyyübiye semt polikiliniginde de yapılmaktadır.

Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Bölümleri

Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi, Şanlıurfa ili Eyyübiye ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Doktorları

Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (414) 318-9000

Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Adresi

Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Adresi:  Akabe Mahallesi SSK Cad. No:1

Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Web Sitesi

Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://balikligoldh.saglik.gov.tr/

Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku