Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, Şanlıurfa ilimizin Haliliye ilçesinde bulunan Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi ile ilgili detaylar. Bağlarbaşı Mah. Hastane Cad. adresinde bulunan Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi kurumuna 0 (414) 318-8200 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Hakkında

1973 senesinde 125 yatak kapasitesi ile hizmete açılan hastane 28-02-1984 tarihinden 10-11-1994 tarihine kadar Doğum ve Çocuk Bakımevi olarak hizmet vermeye devam etmiştir.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi ile Çocuk hastalıkları Hastanesi Ocak 2005 tarihinden ibu yana tamamen ayrı hastane olarak hizmete devam etmektedir.

Hastanemiz 12 poliklinikte hizmet vermekteyiz. Her poliklinikte bir doktor ve bir sekreter görev yapmaktadır. Günde ortalama 1000-2000 hastaya bakılmaktadır. LCD sıramatikler aracılığıyla hastalarımıza kolaylık sağlanmıştır. Poliklinik katımızda bunun bunun yanında müdahale odası, NST, Aile Planlaması birimi, gebe eğitim odası ve ultrason odası bulunmaktadır.

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Bölümleri

  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Göz Hastalıkları
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, Şanlıurfa ili Haliliye ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Cankat Kadın Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Telefon Numarası

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi telefon numarası:  0 (414) 318-8200

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Adresi

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi adresi:  Bağlarbaşı Mah. Hastane Cad.

Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Nasıl Gidilir? Şanlıurfa Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku